Chce to zmenu !

30 Lis

V poslednej dobe som sa o tento portál skoro vôbec nestaral. Približne po mesiaci som sem znova zavítal a uvedomil som si, že stránka pomaly, ale isto chátra. Kedysi som pridával denne min. 1 článok, dnes je tomu inak. Naozaj dosť dlho som rozmýšľal nad budúcnosťou tohto webu a v tomto článku vám chcem prezradiť, aké mám plány s touto stránkou.

Stránka volá o pomoc

Kedysi celkom aktuálny portál, dnes takmer neaktuálny zanedbaný portál s takmer nulovou návštevnosťou.. Čím to je, že sa to dokázalo takto zmeniť? A prečo sa to stalo? Všetko je zapríčinené mojou demotiváciou a ľahostajnosťou! Naozaj ma veľmi mrzí, že stránka si prešla takýmto obdobím, no verím, že sa mi ju podarí opäť obnoviť a oživiť.

Moje plány so stránkou

V tomto symbolickom článku som sa rozhodol vám prezradiť, čo chcem so stránkou robiť. Môj plán je skutočne jednoduchý: budem písať články, no tentokrát úplne iné, ako doteraz. Forlis plánujem celý „prekopať“ a vybudovať na ňom portál, ktorý bude poskytovať zaujímavé články zo života, ktoré sa budú šíriť po sociálnych sieťach. Chcem teda písať o ľuďoch, zvieratách, veciach….. z iného pohľadu. Budú to zaujímavé články s mnoho obrázkami, ale menej textami. Prečo? Pretože prišiel som na to, že v dnešnej dobe už takmer nemá význam písať článok, ktorý síce poskytuje mnoho informácii, avšak je zbytočne dlhý a preto to ľudia odmietajú čítať. V dnešnej modernej technologickej dobe znamená obrázok viac ako text. Ľudia už nezažívajú rôzne feeling pri čítaní, ľudia zažívajú feeling pri obrázkoch- pri zaujímavých obrázkoch.

Verím, že sa mi podarí vybudovať nová stabilná komunita práve na tomto webe :))

One thought on “Chce to zmenu !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *