Chcete schudnúť? Tu máte recept!

22 Čvc

Nádherné slnečné počasie, dovolenka, oddych, voda, pohoda a pokoj- povedzte, že čo viac si človek môže priať cez leto? Asi len peknú vyšportovanú postavu. Mať pekne vyrysované svaly je sen snáď každého muža. Naopak u žien je to skôr štíhla línia, pevný zadok  a prsia. Pokiaľ sa trápite s vašou hmotnosťou, tento článok je určený presne pre vás.

Čo budem potrebovať?

Kvalitnú váhu (môžete zakúpiť na vahy.sk)

Jedálniček

Motiváciu

 

Ako začať?

Pokiaľ čítate tento online magazín, určite už máte naštudované, ako začať cvičiť. Ako však začať CHUDNÚŤ sa dozviete už čoskoro.

Základom chudnutia je odhodlanie vydať sa na cestu zdravého života. Musíte sa vzdať svojich doterajších stravovacích návykoch a zamerať sa na zdravšie jedlá. Strava tvorí až 70% úspechu, preto je nesmierne dôležitá. Nejdem vám rozpisovať presné recepty čo a kedy máte zjesť. Hlavným účelom tohto článku je namotivovať vás, aby ste začali na sebe makať!

Pokiaľ sa pýtate, že prečo budete potrebovať kvalitnú váhu, tak ja vám pomôžem nájsť odpoveď. Váha je nesmierne dôležitá, pretože pomocou nej sa dozviete, či ste nasadili tú správnu diétu. Budete môcť sledovať, koľko sa vám podarilo schudnúť a vďaka zistenej váhe si budete môcť aj vypočítať index telesnej hmotnosti (BMI). Pokiaľ máte doma váhu, avšak je pokazená, nemali by ste ju vyhadzovať. „Okrem predaja nových váh, zabezpečujeme servis váh“ –práve týmto mottom sa riadi firma Vahy.sk

Ďalším dôležitým bodom ku úspešnej ceste za vyšportovanou FIT postavou je motivácia. O motivácií som už taktiež napísal jeden článok, ale myslím si, že ju aj tak treba pripomenúť, nakoľko tvrdá drina tvorí zvyšných 30% z úspechu.

Motivujte sa hudbou, filmami či obrázkami, ale hlavne NIKDY neprestávajte na sebe makať!

One thought on “Chcete schudnúť? Tu máte recept!

  1. Hallo Helga,leider noch nicht. Du kannst dich aber gern von einem deiner Freunde oder Mitgliedern dieses Forums werben lassen, dann erhälst du die Mitgliedschaft vergünstigt für 9,98 Euro und 15 Fr.meinuteneDiin DriveNow Team

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *