Majte pod kontrolou spotrebu paliva!

16 Čvc

Firma Global Monitoring  Experts  (GX SOLUTIONS) vyvinula unikátny softvér určený na monitorovanie flotíl. Touto „kúzelnou aplikáciou“ uľahčuje prácu stovkám firiem. Netreba zabudnúť na to, že reporty o spotrebe si môžete prezerať nie len na počítači, ale aj na smartfóne či tablete.

Okrem sledovania spotreby paliva si taktiež môžete objednať GPS monitoring, vďaka ktorému budete môcť sledovať polohu vozidiel, pracovných stojov, ale aj osôb. Viac informácií nájdete na gxsolutions.sk.

Meranie a spotreba paliva

Meranie paliva sa realizuje následne: Do nádrže sa zavedie elektromagnetická sonda, ktorá meria výšku hladiny paliva. Dôkazom, že technológie sa neustále zlepšujú je aj fakt, že sa namerané hodnoty porovnajú so skutočnými (FMS).

Meranie spotreby paliva sa tak stáva úplne jednoduché a hlavne prehľadné! Poriadok sa vám určite zapáči a navyše môžete ušetriť kopec peňazí.

Túto metódu merania používa na Slovensku pomerne dosť firiem, avšak ešte stále nie je tak rozšírenou, ako je v ostatných krajinách. Zrejme za to môžeme my! Pokiaľ chceme byť modernou a známou krajinou, mali by sme pre to niečo aj robiť. Pokiaľ sa vám tento článok páčil a zároveň ste si z neho aj niečo odniesli, bol by som rád za jeho zdieľanie J

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *