24. júna 2014
Kategorie: Lifestyle

Kontrafakt Navždy Tour 2014

Najlepšia rapová skupina na území Československa sa rozhodla, že prekoncertuje Slovensko. V dňoch od 27-31 mája sa uskutočnili fenomenálne koncerty. Ako to celé prebiehalo?

Chalani z Kontrafaktu si na pomoc zavolali agresívneho rapera z Petržálky, ktorý sa preslávil aj vďaka účinkovaniu v Škole rapu- Momo sám. Taktiež nechýbali Slipo a DJ Hajtkovič, ktorí mimochodom v tomto roku vydali svoje prvé debutové sólo.

31.5.2014- KF tour live 2014- Bratislava/Reffinery Gallery

Ako predskokan vystúpil Momo, ktorý dodal celej hale obrovskú energiu a eufóriu. Aj keď nie je až taký známy, takmer u každého si získal svoju pozornosť. Vystúpil so svojimi známymi trackmi, ako sú napríklad: Hadie oči, Mimo momo, Idem za seba, J*bem tvoje lóve, Majster slova a samozrejme nechýbala ani jeho najnovšia pecka z novo pripravovaného, už tretieho sóla- ATAK.

Druhý v poradí bol Slipo spolu s Hajtkovičom. Trochu ma zaskočil jeho prednes, pretože mu bolo veľmi málo rozumieť. Slipo zarapoval asi 3 pesničky zo svojho sóla + pridal 1 pesničku zo starej legendárnej Lúzy.

Po Momovi a Slipovi prichádza na stage celý tím Kontrafaktu na čele s Rytmusom. Predtým než začali, diváci si mohli vychutnať premiéru klipu Kým neskapem. Následne sa mikrofónu ujali Rytmus s Egom. Na koncerte ste mohli počuť mnoho trackov z albumu Navždy a nechýbali ani bonusy zo starších albumov.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: