15. júna 2014
Kategorie: Lifestyle

Lekárska kozmetika

Trápi vás celulitída poprípade vás trápia vaše vrásky vyryté na tvári? Nemali by ste to odkladať a vyhovárať sa na to, že už ste stará a to jednoducho patrí k vášmu veku. Vždy je možnosť zmeniť sa a ohúriť ľudí na vôkol.

Pokiaľ túžite robiť niečo s vaším telom, stať sa krajšou zo dňa na deň mali by ste určite navštíviť Štúdio lekárskej kozmetiky- Cosmed.sk, ktoré sa riadi podľa tohto hesla: „Zredukujeme vám vrásky a urobíme z vás ženu.“

Redukcia vrások patrí v súčasnosti medzi už bežný zákrok, ktorý vás nebude ani bolieť. Najrozšírenejšou metódou redukcie vrások je aplikácia botoxu. Ten znehybní pohyb čela (dvíhanie) a výsledkom je uvoľnená tvár bez tvorby mimických vrások.

Zväčšenie pier

Ide o veľmi atraktívny a hlavne skrášľujúci zákrok, ktorý sa vykonáva aplikáciou implantátov, ktoré obsahujú kyselinu hyaulrónovú. Zväčšovanie pier sa takisto, ako pri redukcií vrások robí pri lokálnej anestéze. Zákrok trvá cca 25 minút a implantát zvyčajne vydrží 12 mesiacov, následne budete musieť navštíviť doktora poprípade štúdio lekárskej kozmetiky.

Okrem toho spoločnosť cosmed ponúka ďalšie kozmetické zákroky. Čiže pokiaľ máte problémy napríklad s celulitídou, ochlpením, vráskami, jazvami, znamienkami, bradavicami, nadmerným potením či jednoducho s vlastnou postavou- neváhajte a navštívte nás!

Pokiaľ vás nenapadá ako obdarovať vašu drahú polovičku, pouvažujte nad kúpou napríklad omladzovacej kúry. Zdravie sa darovať nedá, avšak Cosmed sa postará o to, aby ste si zdravie ochránili.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: