Auto-moto

Hliníkové disky nie sú iba štýlovejšie, ale aj lepšie

10. júna 2022

Auto, to je jeden funkčný celok, ktorý sa ale skladá z viacerých dôležitých súčastí. Konkrétne súčasti sa potom podpisujú nielen pod jeho jazdné vlastnosti, ale napríklad aj pod celkovú estetiku vozidla. A keď je reč ako o jazdných vlastnostiach tak aj o estetike,

Ako prekonať strach zo šoférovania?

14. augusta 2020

Strach z riadenia automobilu je bežne sa vyskytujúcim problémom, ktorý trápi mužov i ženy každého veku. Čo tento život obmedzujúci pocit vyvoláva a ako ho prekonať?

3 talianske legendy na štyroch kolesách

22. júna 2020

Štýl, temperament a zmysel pre dizajn – tieto momenty v sebe nesie prakticky akýkoľvek produkt s visačkou „Made in Italy“. Výnimkou nie sú ani automobily. Pripravili sme pre vás zoznam legendárnych áut talianskych značiek, nad ktorými zaplesá srdce azda každého fanúšika

Alkohol za volantom – čo je dobré vedieť

20. mája 2020

Len málo ľudí má reálnu predstavu o tom, ako alkohol vplýva na kognitívne schopnosti človeka a zvlášť šoféra motorového vozidla. Ako môže vyzerať vedenie vozidla „pod vplyvom“ a ako dlho trvá, kým sa každá desatinka promile dostane z tela von?

Autoškola a kondičné jazdy

9. júna 2016

Už vás nebaví cestovať mestskou hromadnou dopravou? Chcete vlastniť vlastné autíčko a len tak sa vyvážať po meste? Začnite navštevovať autoškolu a váš sen sa možno stane skutočnosťou.