Auto-moto

3 dôvody, pre ktoré by ste mali zvážiť kúpu...

2. septembra 2020

Vlastné auto má dnes takmer každý. No stále je ešte dosť ľudí, ktorí sa bez neho celkom v pohode zaobídu. Využívajú alternatívne formy dopravy a mesačne ušetria desiatky, možno aj stovky eur. Ako je to možné?

Ako prekonať strach zo šoférovania?

14. augusta 2020

Strach z riadenia automobilu je bežne sa vyskytujúcim problémom, ktorý trápi mužov i ženy každého veku. Čo tento život obmedzujúci pocit vyvoláva a ako ho prekonať?

VIN kód – čo to je, na čo slúži a ako ho...

12. júla 2020

Kupujete ojazdené auto a chcete si overiť, či vám jeho majiteľ podáva skutočne pravdivé informácie? Dôležitú indíciu vám poskytne VIN kód vozidla. Čo to vôbec je a aké informácie z neho môžete získať?

3 talianske legendy na štyroch kolesách

22. júna 2020

Štýl, temperament a zmysel pre dizajn – tieto momenty v sebe nesie prakticky akýkoľvek produkt s visačkou „Made in Italy“. Výnimkou nie sú ani automobily. Pripravili sme pre vás zoznam legendárnych áut talianskych značiek, nad ktorými zaplesá srdce azda každého fanúšika

Alkohol za volantom – čo je dobré vedieť

20. mája 2020

Len málo ľudí má reálnu predstavu o tom, ako alkohol vplýva na kognitívne schopnosti človeka a zvlášť šoféra motorového vozidla. Ako môže vyzerať vedenie vozidla „pod vplyvom“ a ako dlho trvá, kým sa každá desatinka promile dostane z tela von?

Autoškola a kondičné jazdy

9. júna 2016

Už vás nebaví cestovať mestskou hromadnou dopravou? Chcete vlastniť vlastné autíčko a len tak sa vyvážať po meste? Začnite navštevovať autoškolu a váš sen sa možno stane skutočnosťou.