Bývanie

Industriálny štýl bývania: keď kov a tehly...

31. augusta 2021

Netradičný, pre mnohých strohý, mestský štýl bývania našiel inšpiráciu v priemysle. Pre svoju originalitu a účelnosť stále častejšie preniká aj do moderných vidieckych domácností. Nedokonalosti, ktoré sa v tomto štýle nachádzajú premieňa na originálne a zaujímavé doplnky, ktoré mu

Horizontálne žalúzie: Aktuálne...

8. augusta 2021

Kúpili ste si nový dom či byt a zvažujete rôzne spôsoby tienenia interiéru? Možno ste rozmýšľali nad závesmi, ktoré môžu v špecifických prípadoch pôsobiť elegantne, no v dnešnej dobe sú predovšetkým staromódne. Ak chcete, aby Váš dom pôsobil moderne, no nechcete vyhadzovať

Ako si vybrať vianočný stromček?

15. mája 2021

Ak premýšľate nad výberom vianočného stromčeku, pravdepodobne ste už dospeli k rozhodnutiu, že je dosť ničenia prírody a je najvyšší čas zadovážiť si trvanlivý umelý stromček. Je naozaj ekologickejší? A ako si ho správne vybrať?

Šijací stroj vás pripraví na leto. Naviac...

9. apríla 2021

Poďte v štýle zero waste, teda života bez odpadu, začať šetrnejšie nakladať s vaším textilom. Prestaňte staré oblečenie vyhadzovať a prešite ho. Potrebujete k tomu iba šijací stroj a chuť tvoriť.

5 dôvodov, prečo pestovať izbové rastliny

28. decembra 2020

Izbové rastliny predstavujú skvelý spôsob, ako vniesť kúsok prírody do vašej domácnosti a prepojiť interiér s exteriérom. Nezáleží na tom, či žijete v byte alebo pracujete v kancelárii – vypestovať si malú záhradku alebo zelené zátišie môžete kdekoľvek!

Bývajte na úrovni – Premiére byty vám to...

23. decembra 2020

Mladé rodiny dnes riešia mnoho vážnych otázok. Jednou z nich je, kde sa im podarí nájsť vhodné bývanie? Poznáme odpoveď. Nové byty pre mladých perspektívnych ľudí máme k dispozícii v bratislavskom Starom Meste. Poskytneme vám bližšie informácie.

3 najčastejšie chyby, ktorých sa držíme pri...

18. decembra 2020

Všade na vás blikajú výklady so zľavami a rozličným tovarom? Keď podľahnete akciám, môžete nakúpiť plno zbytočností pre vašu domácnosť. Navyše vám to v nej potom nemusí vôbec ladiť a vyzerá ako sklad všeličoho. Štýl je osobitá záležitosť, ktorá má aj svoje

4 základné princípy feng-šuej

30. novembra 2020

Feng-šuej je východné umenie, ktoré pracuje s výkladom energetického smerovania a prúdenia. Jeho cieľom je definovať rozloženie komponentov v priestore tak, aby pôsobili čo najharmonickejším a najvyváženejším dojmom. Toto sú všeobecné zásady feng-šuej, ktoré môžete aplikovať aj vo vašej domácnosti.

4x IN and OUT v interiérovom dizajne

16. novembra 2020

Zaujímate sa o aktuálne trendy interiérového dizajnu a chcete sa o nich dozvedieť viac? Práve pre vás sme pripravili tento článok, ktorý pojednáva o tom, čo je a bude IN a čo OUT.