Bývanie

Ako si vybrať vianočný stromček?

15. mája 2021

Ak premýšľate nad výberom vianočného stromčeku, pravdepodobne ste už dospeli k rozhodnutiu, že je dosť ničenia prírody a je najvyšší čas zadovážiť si trvanlivý umelý stromček. Je naozaj ekologickejší? A ako si ho správne vybrať?

Šijací stroj vás pripraví na leto. Naviac...

9. apríla 2021

Poďte v štýle zero waste, teda života bez odpadu, začať šetrnejšie nakladať s vaším textilom. Prestaňte staré oblečenie vyhadzovať a prešite ho. Potrebujete k tomu iba šijací stroj a chuť tvoriť.

5 dôvodov, prečo pestovať izbové rastliny

28. decembra 2020

Izbové rastliny predstavujú skvelý spôsob, ako vniesť kúsok prírody do vašej domácnosti a prepojiť interiér s exteriérom. Nezáleží na tom, či žijete v byte alebo pracujete v kancelárii – vypestovať si malú záhradku alebo zelené zátišie môžete kdekoľvek!

Bývajte na úrovni – Premiére byty vám to...

23. decembra 2020

Mladé rodiny dnes riešia mnoho vážnych otázok. Jednou z nich je, kde sa im podarí nájsť vhodné bývanie? Poznáme odpoveď. Nové byty pre mladých perspektívnych ľudí máme k dispozícii v bratislavskom Starom Meste. Poskytneme vám bližšie informácie.

3 najčastejšie chyby, ktorých sa držíme pri...

18. decembra 2020

Všade na vás blikajú výklady so zľavami a rozličným tovarom? Keď podľahnete akciám, môžete nakúpiť plno zbytočností pre vašu domácnosť. Navyše vám to v nej potom nemusí vôbec ladiť a vyzerá ako sklad všeličoho. Štýl je osobitá záležitosť, ktorá má aj svoje

4 základné princípy feng-šuej

30. novembra 2020

Feng-šuej je východné umenie, ktoré pracuje s výkladom energetického smerovania a prúdenia. Jeho cieľom je definovať rozloženie komponentov v priestore tak, aby pôsobili čo najharmonickejším a najvyváženejším dojmom. Toto sú všeobecné zásady feng-šuej, ktoré môžete aplikovať aj vo vašej domácnosti.

4x IN and OUT v interiérovom dizajne

16. novembra 2020

Zaujímate sa o aktuálne trendy interiérového dizajnu a chcete sa o nich dozvedieť viac? Práve pre vás sme pripravili tento článok, ktorý pojednáva o tom, čo je a bude IN a čo OUT.

Renovácia s malým rozpočtom – ako na to?

21. októbra 2020

Renovácia domu nemusí byť zložitá, časovo náročná a dokonca ani drahá. Zariaďte si vaše bývanie pekne a štýlovo bez toho, aby ste museli vybieliť váš účet. Máme pre vás 4 praktické tipy, ako na to.