Financie

5 typov poistení, ktoré sa vám zídu

29. mája 2021

Nepriaznivé okolnosti nás niekedy vedia poriadne zaskočiť. So správnym nastavením a uzatvorením zmluvy môžete predísť finančnému kolapsu. Ako sa môžete pred takýmito situáciami chrániť vám poradíme nižšie.

Zdravie je len jedno, preto zvážte svoje...

29. marca 2021

Životné poistenie, je jedným z finančných produktov, ktorý v nás zanecháva veľa otáznikov. Je investícia do životného postenia pre nás užitočná alebo sú to len vyhodené peniaze? Ako postupovať pri výbere vhodného životného poistenia vám opíšeme v nasledujúcom článku.

Finančné poradenstvo – mýtus alebo...

6. januára 2021

Bezhlavý predaj investičných životných poistiek bol kameňom úrazu už v minulosti. Nepoctivým poradenstvom , s cieľom vytrieskať z vás ako klientov čo najvyššiu províziu, si prešiel snáď každý z vás. Škrt cez rozpočet neserióznym finančným poradcom urobia len triezvo mysliaci ľudia, ktorí si preštudujú

Financie – Svet je o peniazoch

25. mája 2016

„Svet je o peniazoch“ : ako často len počujeme túto vetu . Takto je to už nejakú dobu a keďže ešte nebol zmenený musíme si uvedomiť, že práve financie tvoria dôležitú súčasť tohto sveta a teda – aj nás samotných . Pokiaľ

Lacnejšie nákupy

18. mája 2015

Chceli by ste si kúpiť nejakú nehnuteľnosť, poprípade hnuteľnosť, avšak cena stanovená predávajúcim sa vám zdá príliš vysoká? V tom prípade by ste mali pouvažovať nad kúpou prostredníctvom dražby. Ako na to?

Obchodné spoločnosti

17. mája 2014

V minulom článku som vám priblížil dve najrozšírenejšie formy obchodných spoločností (s.r.o., a.s.) nie len na našom území. V tomto diele by som vás chcel oboznámiť s takzvanou „Ready-Made“ spoločnosťou a taktiež aj s virtuálnou formou sídla spoločnosti.

Zakladanie spoločnosti

16. mája 2014

Rozhodli ste sa podnikať formou obchodnej spoločnosti, avšak neviete sa stále rozhodnúť, aká spoločnosť by bola pre vás najvhodnejšia?  Pripravili sme si pre váš článok, ktorý by vám mal pomôcť pri správnom rozhodovaní.

5 tipov ako zlepšiť vaše tržby z e-commerce

27. apríla 2014

Online nakupovanie vytvorilo príjemný a efektívny spôsob nakupovania za výhodné ceny a paradoxom je, že hoci zo začiatku online obchody, čiže eshopy čerpali nápady z kamenných obchodov, v súčasnosti kamenné obchody čerpajú rady ako zaujať zákazníka s eshopov.

Úspech: Ako sa stať úspešným?

24. apríla 2014

Úspech je niečo, po čom je snáď najväčší dopyt na celom svete. Naozaj skoro každý jeden človek chce byť úspešní. Každý chce mať zaparkované pred svojou luxusnou vilou dráhe, trblietajúce sa autíčko, s ktorým prechádzka po meste nemôže byť jednoduchšia