27. októbra 2013
Kategorie: Technológie

Spustili sme mafiánsku hru StokaGame!

Dlho som nepridal žiaden článok z dôvodu znovuobnovenia mafiánskej hry StokaGame! Chcel by som Vás teda srdečne pozvať nech sa zaregistrujete a nech si  ju zahráme spolu 🙂

Info o hre:

Mafie se každý normální člověk bojí. Tyto záhady a dobře spolupracující kriminální organizace jsou postrach každého občana, který dodržuje zákon. Děsivá éra Mafie začala v Itálii na ostrově Sicílie už v 1900. Ozbrojená loupež, vražda a další násilné zločiny: tyto chlapy nic nezastaví. Devíti z desíti nevyřešených případů veřejná nedůvěra vůči vládě rapidně stoupala.

Dnes se nacházíme v 21-tém století a Mafie pořád žije. Během posledního století se situace nezlepšila. Naopak, ještě se zhoršila. Celý svět sledoval, jak více a více Mafií se dokázalo dopustit strašných zločinů, a nikdo je nezastaví. Auta jsou ukradena, pancéřové náklaďáky s penězmi jsou unesena, civilisté jsou šikanováni svými milovanými každý týden a zranění plní nemocnice. Skončí to vůbec?

Jako Mafián si vražděním zlepšujete svoje schopnosti, řešíte problémy a zvyšujete si respekt u ostatních Mafií. Zustaňte chadným a vyřešte situaci chytře. Hodně Mafiánů dělá chybu trávením jejich kriminálních šancí příliš očividným vystupováním. Takhle Vás akorát dostanou. Proč se chlubit svojí známostí a úspěchy, když celý svět zločinců se zajímá pouze o tyto dvě věci? Abyste v tomto světě přežili, musíte všechno promýšlet, dlouho pozorovat a ve správnou chvíli zaútočit. To je jediná cesta k úspěchu.

Vaší kariéru začnete sám jako nováček jako mnoho dalších nezkušených zločinců okolo Vás. Vraždění by mělo být přenecháno ostatním. proč si špinit ruce, když to může někdo udělat za Vás. Jak Vám začne růst reputace, získáte více respektu a peněz a Vaše schopnost se zlepší. Mezitím si udržujte nízký profil a lidé si budou myslet, že jste neškodní. Nezapomeňte: buďte ostražitý s Vašimi sousedy, oni by také mohli být v Mafii!.

Stručne: Ide vlastne o mafiánsku hru, kde musíte kradnúť, zabíjať ostatných hráčov, robiť misie a rôzne iné aktivity mafiánov.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: