Technológie

Filmy o moderných technológiách, ktoré by ste...

30. augusta 2021

Predstavte si moderných svet, ktorý za vás spraví čokoľvek, stačí mu len udať povel, dokonca môže za vás aj rozhodovať. Utopistické predstavy sa stali skutočnosťou? Prevedieme vás pár filmami, ktoré nás varujú pred modernými technológiami a ukazujú vám ako

Zaujímavosti o prvom počítači na svete

30. júna 2021

Vývoj počítačovej techniky pretrváva od začiatku výroby prvých počítačových strojov až po súčasnosť. Kedysi sa počítač využíval hlavne na realizáciu výpočtov. Dnes sa tento výdobytok techniky považuje za univerzálne zariadenie, ktoré sa používa na automatické spracovanie údajov.

O čo človek prichádza pri používaní...

30. apríla 2021

Neoddeliteľnou súčasťou nášho života sú moderné technológie od výmyslu sveta. Často sa samých seba pýtate, kam sa podela ľudskosť, spoločné večery strávené v kruhu rodiny, čítanie rozprávok z kníh alebo písanie a posielanie pohľadníc poštou? Je to len nostalgia, ktorá hreje pri

Sociální sítě jako prodejní nástroj?

11. marca 2021

Známe je a používáme všichni. Jsou to sociální sítě, do kterých patří Youtube, Instagram, Facebook, Twitter a stovky dalších. Obsah na sociálních sítích se může dost dobře stát prodejním nástrojem firem a značek, záleží na jeho kvalitě a zaměření.

Oplatí sa nákup repasovanej výpočtovej...

10. marca 2021

Výpočtová technika je neoddeliteľnou súčasťou našich životov, či už súkromných alebo pracovných. Jedná sa nielen o notebooky a počítače a s nimi súvisiacimi tlačiarňami, ale tiež telefóny, ktoré už dávno nie sú len aparátom umožňujúcim spojenie. Nákup novej výpočtovej

Ako nám moderné technológie uľahčujú

28. februára 2021

Súčasnosť je zameraná na konzumný spôsob života. Všetko dnes napreduje rýchlosťou svetla. Doba sa ponáhľa, požaduje všetko čo najefektívnejšie. Jednou z výhod moderných technológií je to, ako nám pomáhajú zvládať rôzne situácie. Aké výhody nám ponúka svet moderných technológií?

Android vs. iOS

24. novembra 2016

V tomto článku sa pokúsim z pozície použivateľa a pozorovateľa napísať menšie porovnanie dvoch najväčších mobilných platfórm – mobilných operačných systémov Android a iOS.

Nebuď labuď

23. novembra 2014

V tomto článku by som rád zdieľal môj názor na “ľahkomyselných ľudí”. Zároveň sa pokúsim porovnať dvoch najväčších rivalov , ktorí ponúkajú predaj vašich nie len webových projektoch- Webtrh vs Webdeal. Tak poďme na to!

Večný mobil

3. októbra 2014

Stretli ste sa už niekde s názvom projekt ARA , alebo s takzvaným blokovým mobilom? Pokiaľ nie, tak tento článok je vám ušitý presne na mieru. Poďme sa spolu pozrieť na tento mobil.