Technológie

Ako nám moderné technológie uľahčujú

28. februára 2021

Súčasnosť je zameraná na konzumný spôsob života. Všetko dnes napreduje rýchlosťou svetla. Doba sa ponáhľa, požaduje všetko čo najefektívnejšie. Jednou z výhod moderných technológií je to, ako nám pomáhajú zvládať rôzne situácie. Aké výhody nám ponúka svet moderných technológií?

Android vs. iOS

24. novembra 2016

V tomto článku sa pokúsim z pozície použivateľa a pozorovateľa napísať menšie porovnanie dvoch najväčších mobilných platfórm – mobilných operačných systémov Android a iOS.

Nebuď labuď

23. novembra 2014

V tomto článku by som rád zdieľal môj názor na “ľahkomyselných ľudí”. Zároveň sa pokúsim porovnať dvoch najväčších rivalov , ktorí ponúkajú predaj vašich nie len webových projektoch- Webtrh vs Webdeal. Tak poďme na to!

Večný mobil

3. októbra 2014

Stretli ste sa už niekde s názvom projekt ARA , alebo s takzvaným blokovým mobilom? Pokiaľ nie, tak tento článok je vám ušitý presne na mieru. Poďme sa spolu pozrieť na tento mobil.

Google predáva lacné okuliare

17. septembra 2014

To, že spoločnosť Google vymyslela špeciálne okuliare pod názvom Google glass, ktoré vyzerajú ako z nejakého sci-fi filmu pozná snáď každý a určite ich netreba predstavovať. Prednedávnom však táto americká spoločnosť vyrobila okuliare, ktoré vás prenesú do virtuálnej reality

Poznáte tieto slovenské startupy?

15. septembra 2014

Startup je novo vznikajúci projekt, ktorý má potenciál sa presadiť celosvetovo. Pozrite si zopár slovenský startupov, ktoré si podľa nás zaslúžia obrovský BIG UP, pretože vymyslieť niečo takéto muselo určite niekoľko mesiacov trvať.

Iphone 6: Oplatí sa čakať a investovať do...

13. septembra 2014

Dlho očakávaný smartfón od americkej spoločnosti Apple s názvom Iphone 6, bol predstavený dňa 9.9.2014. Prečítajte si túto mini-recenziu, alebo skôr môj osobný názor na toto ďalšie iZariadenie. Oplatí sa čakať a investovať do neho?

Svet kociek- Minecraft

1. júla 2014

Minecraft patrí medzi najobľúbenejšie hry na počítač. Táto hra si priazeň u hráčov získala za pomerne krátky čas. Pokiaľ neviete čo je to Minecraft, tak v tomto článku nájdete odpoveď.

iPhone 5 vs. iPhone 5s

29. júna 2014

Dve vlajkové lode od americkej spoločnosti Apple, ktoré pôsobia na trhu už od roku 2013 (iPhone 5) je veľmi ťažké na prvý pohľad rozoznať. Rovnaké rozmery, konštrukcia, tvar, no niečo sa predsa len zmenilo. A za to niečo si