9. júna 2022
Kategorie: Lifestyle

Darčekové krabičky z preglejky sú pekný darček nielen k narodeninám

Darčeky nás vedia potrápiť. Hľadáme tie originálne, nie však prehnane drahé, mali by odzrkadľovať náš vlastný vkus, ale súčasne potešiť obdarovaného. Kde také darčeky hľadať?

Gabrielaart.sk je darčekový e-shop, kde nájdete originálne výrobky. Jedná sa predovšetkým o nádherné výrobky z preglejky s úžitkovými vlastnosťami, ktoré sú už samotné darčekmi, alebo sa môžu použiť ako originálny obal na darček. Krásnymi darčekmi sú tiež hodiny, originálne obrazy, kabelky a tašky.

Nielen darček k narodeninám

Krásne výrobky z preglejky sú honosný darček k narodeninám pre rodinu, blízkych, pre kamarátov aj kolegov. Ide o umelecké diela, ktoré robia obdarovanému radosť po celý život. Hodnotným darčekom môžu byť tiež hodiny. Obľúbené sú machové hodiny. Zelený prírodný mach je upravený tak, aby vydržal po mnoho rokov. Takto sa používa aj na moderných machových obrazoch.

Darčeková krabička je viac ako obal

Úspech majú vyrezávané darčekové krabičky. Môžete ich venovať ako darček, alebo do nich darček zabaliť. Venujete tak vlastne hneď dva darčeky. Tieto krásne krabičky môžu následne slúžiť ako šperkovničky, na odkladanie rodinných „pokladov“ a upomienkových maličkostí, či trebárs na sladkosti. Darčeková krabička má ako darček vždy úspech.

Originálne darčeky na svadbu

Veľmi často hľadáme darčeky na svadbu. Tie sa za posledné roky výrazne zmenili a kupovať dnes niekomu vybavenie do domácnosti nie je v kurze. Často darujeme peniaze. Darujte ich ale originálne v peknej krabičke. Hitom je tiež krabička na prstene, či krabička na fotky s USB. Top darčekom je spomienková kniha či zápisník Naša svadba z ručne gravírovaného dreva.

TIP: Vďaka Gabrielaart.sk môžu byť vaše darčeky omnoho originálnejšie. Aj víno darované v krásnej drevenej krabici dostane šmrnc. Darčeky si môžete v e-shope objednať po kusoch, ale tiež si nechať darčeky vyrobiť na mieru pre svoju firmu.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: