10. apríla 2018
Kategorie: Tipy a rady

Žijeme pre poker!

Viete, čo spája väčšinu mužov, nehovoriac o ženách, autách a alkohole? Poker! Túto hazardnú hru si obľúbilo milióny hráčov po celom svete. V tomto článku by som rád pouvažoval, prečo práve poker je hrou, ktorá dokáže pomocou zábavy, risku, zárobku spájať ľudí.

Uzavrite prosím stávky

Týmto som myslel, že tento článok nie je určený pre každého. Článok je venovaný najmä plnoletým, zrelým a kreatívnym ľuďom, ktorí sa radi hrajú a milujú pocit, keď im koluje v krvi len adrenalín. Poker je zložitý kartový „systém“, Základom je sa naučiť základné stratégie a samozrejme kartové kombinácie. Vrelo odporúčam poriadne si preštudovať rôzne stratégie , poprípade pozrieť si svetový turnaj v pokri, ktorý je zároveň výbornou motiváciou pre všetkých pokrových kulinárov.

Všetci sme nejako začínali. Pokiaľ sa Vám môžem pochváliť, prvýkrát som hral poker pred ôsmimi rokmi na dovolenke. Nemal som ani šajnu o čom ta hra je, ale to prostredie a adrenalín sa mi zapáčil. Začal som sa pokru viacej venovať a postupom času sa stal mojim obľúbeným hobbym, vďaka ktorému sa dodnes pri skleničke dobrej whiskey super zabávam, ba dokonca i zarábam! Pred nejakým časom som však navštívil casino online, ktoré mi zmenilo život.

All-in

Ako som spomínal, online casína mi zmenili život. Od teraz sa už nemusím teperiť stovky kilometrov za adrenalínom. Stačí keď zapnem internet, spustím poker online a hra môže začať! Najviac ma na tejto hre fascinujú ľudia. Samozrejme, že jestvujú aj takzvaný „lúzri“, ktorým nejde karta, no týmto narážam na tých, ktorí hrajú s náhodnými kartami, berú to jednoducho tak, že karty boli rozdané a záleží len na nás, ako to s nimi zahráme. A myslím, že práve vďaka tomuto je poker výnimočnou hrou. Poker je ten nástroj, ktorý nám ukazuje, že život je len hra a my sami sme tvorcami nášho osudu.

Pokiaľ sa chcete ponoriť do svetové pokru hlbšie, precítiť hru na maximum odporúčam prečítať si tieto pokrové pravidlá.

Upozornenie: Zákaz účasti osôb mladších ako 18 rokov na hazardnej hre. Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardnej hre môže vzniknúť závislosť!

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: