9. júna 2016
Kategorie: Auto-moto

Autoškola a kondičné jazdy

Už vás nebaví cestovať mestskou hromadnou dopravou? Chcete vlastniť vlastné autíčko a len tak sa vyvážať po meste? Začnite navštevovať autoškolu a váš sen sa možno stane skutočnosťou. 

Uvažujete nad kúpou poriadneho fára, avšak nemáte ešte vodičské oprávnenie? Mali by ste stým niečo začať robiť, pretože pokiaľ to budete odkladať na neskôr, nebude sa vám chcieť ísť do toho a váš sen zahynie.

Pokiaľ pochádzate z väčších miest, napr. z Bratislavy, vybrať si tú správnu autoškolu je naozaj zázrak. Spravili sme taký menší prieskum a vybrali sme z desiatok autoškôl jednu, ktorá je na super úrovni. Navyše 350€ za vodičák v súčasnosti je celkom slušná cena, no nie?

Kondičné jazdy

Pokiaľ ste už držiteľom vodičského oprávnenia, avšak chceli by ste sa zdokonaliť v jazdách, objednajte si kondičné jazdy a nebudete ľutovať. Nezáleží na tom, akú prax máte, pretože inštruktor sa vám prispôsobí a venuje vám maximálnu pozornosť. Počet jázd je neobmedzený, avšak jedna cesta(90 minút) vás vyjde až na 30€.

Cenník

Cena sa odráža od toho, o aké vodičské oprávnenie máte záujem( skupina). Základný vodičák na osobné vozidlo vás vyjde približne 350€, avšak rátajte aj so zálohou, ktorú budete musieť zložiť pri nástupe na tento kurz.

Nebojte sa nastúpiť na kurz! Nemáte čo stratiť, môžete iba získať, preto nestrácajte čas a prihláste sa do kurzu ešte dnes.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: