23. júla 2014
Kategorie: Tipy a rady

Neposlúcha vás pes? My vám poradíme!

Máte radi svojho domáceho miláčika, avšak máte s ním problémy kvôli jeho správaniu? Pokiaľ nechcete platiť stovky eur za profesionálny výcvik, existuje jedna možnosť ako si môžete psíka vycvičiť úplne sami a skoro bez námahy. Čítajte ďalej a zistíte, o čo ide.

Elektronické obojky

Elektrické obojky vznikli za účelom výcviku psov. Sú určené najmä pre neposlušných jedincov, ktorí radi hrajú na nervy susedom, radi skáču do vašej záhradky alebo utekajú z domu. Vďaka tomuto elektronickému zázraku sa tak stávate pánom svojho neposlušného psa, pretože ho budete môcť „ovládať“.

Pokiaľ by ste mali záujem o tento obojok, avšak neviete, ktorý je vhodný pre vášho psíka ,firma elektricke-obojky.cz vám určite rada pomôže, pretože sa riadi heslom: „ponúkame elektronické obojky pre vášho domáceho maznáčika“.

Elektronické neviditeľné ploty- novodobý zázrak

Ide o drát, ktorý treba natiahnuť okolo pozemku, poprípade okolo nejakej presnej časti, ktorú chcete ochrániť pred psom. Psíkovi pripnete elektrický obojok, následne zapnete generátor a inštalácia je hotová. Tento plot nijako neškodí psovi ani vám, nevyvoláva žiadne elektrické impulzy. Funguje to na nasledovnom princípe: Pes sa priblíži k plotu, cez obojok dostane zvukový impulz, pokiaľ sa bližšie priblíži tak dostane elektrický impulz. Nemusíte sa tak obávať o vašu záhradku či bazén a na viac ušetríte kopec peňazí.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: