13. marca 2022
Kategorie: Zdravie

Prečo doplniť svoje vitamíny o spirulinu a probiotiká?

S prichádzajúcim jarným obdobím sa u vás môžu objaviť príznaky jarnej únavy a mierneho zaťaženia, nehovoriac o prípadnej chrípke. Slnko síce na pohľad láka svojimi lúčmi, no počasie je klamlivé a vy môžete ľahko prechladnúť. Ako môžete ochoreniu predísť a cítiť sa zdravo aj napriek škodlivým vírusom všade okolo vás?

Ak sa chcete dôsledne starať o svoje telo a zdravie, tak by ste vitamíny a minerály mali dopĺňať počas celého roka. Je dôležité vedieť, ktorý vitamín je na čo prospešný a prečo je pre vás vhodný na pravidelné užívanie. Počuli ste už o spiruline? Je zdrojom viacerých vitamínov a jej užívanie môže mať pre vás skvelé účinky.

Doplňte svoju stravu o vitamíny

Užívanie doplnkov stravy môže byť pre vás prospešné z viacerých hľadísk, či už ide o vaše unavené telo, ktoré sa pri nedostatku potrebných vitamínov začne správať inak alebo chcete prejsť očistným detoxom, ktorý vaše telo prečistí a vy tak budete v zdravej kondícii. Napríklad Spirulina + prebiotikum sú ako súčasťou doplnku stravy zdrojom dôležitých vitamínov ako B12, enzýmov, karotenoidov, chlorofylu a betakaroténu. Spirulina je totiž sladkovodnou riasou, ktorej výživné látky sú veľmi vzácne a majú skvelé účinky na ľudský organizmus.

V zdravom tele zdravý duch

Pri užívaní doplnkov stravy je potrebné si dať pozor na odporúčané dávkovanie a nezamieňať vitamíny za plnohodnotnú stravu. Vitamín Spirulina + chlorella + prebiotikum od výrobcu NATURVITA nájdete na happytrade.sk, kde nájdete aj rôzne ďalšie doplnky stravy obsahujúce dôležité vitamíny pre vás a vaše telo. Doplňte svoje telo o vitamíny ako napríklad vápnik či probiotikádôležité pre črevnú kultúru, o to výhodnejšie, keď nájdete všetko v jedinej tablete, ktorá denným užívaním pomôže vášmu organizmu a plnému zdraviu.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: