27. novembra 2017
Kategorie: Bývanie

Zháňate v Bratislave nehnuteľnosť?

Zháňanie nového obydlia pre vás, či pre vašu rodinu určite nie je jednoduchou záležitosťou.  Na webe, v novinách či hocikde inde, kde sa nachádzajú inzeráty s nehnuteľnosťami sa nachádzajú stovky ponúk. Ktorá z nich je pre vás ideálna? Ako sa rozhodnúť? My vám poradíme!

Bratislava je hlavným mestom Slovenska a zároveň hlavným mestom priemyslu či práce. Žije v nej vyše 500 tisíc ľudí. Pokiaľ aj vy bývate v Bratislave a v okolí, poprípade máte záujem sa sem nasťahovať, tento článok je určený práve pre vás!

Kupovanie nehnuteľností cez internet

Väčšina ľudí(no najmä mladších), ktorí sa chcú nasťahovať do nového bydliska, určite ako prvé volia formu hľadania inzerátov cez internet. Je skvelé, že v dnešnej dobe si môžete hocikde, kde je internetové pripojenie s pokojom prezerať inzeráty nehnuteľností. Pokiaľ to však myslíte vážne a naozaj súrne potrebujete novú strechu nad hlavou, mali by ste si dávať pozor na podvodné inzeráty. Tieto inzeráty spoznáte jednoducho: Neostrá či žiadna fotografia, nedostatočné informácie o nehnuteľnosti , podozrivo nízka cena…

V Bratislave sú tisíce nehnuteľnosti, no pokiaľ si chcete dopriať naozajstný komfort a luxus, odporúčam hľadať  novostavby Bratislava.

Byt, alebo dom?

Rozhodujete sa medzi kúpou domu, alebo bytu? Ak áno, mali by ste sa zamyslieť nad výhodami a nevýhodami týchto dvoch typov nehnuteľností. Obrovskou výhodou bytu, je to, že v podstate nezabijete skoro žiaden čas hrubými domácimi prácami v porovnaní s domom, okolo ktorého bola, je a vždy bude práca, bez ohľadu na to, či máte dom nový, alebo starý, zrekonštruovaný, alebo  neprerobený.

V cenovom porovnaní, vás byt vyjde omnoho lacnejšie, než dom, za ktorý by ste museli vysoliť poriadne mastný balík. Množstvo ľudí preto vyhľadáva skôr  predaj bytov Bratislava, než predaj domov.

Realitné kancelárie

Nakoľko je hľadanie nového domova veľmi vyčerpávajúce a niekedy aj stresujúce možno by ste mali zavítať do realitnej kancelárie, kde vám určite radi poradia. Pokiaľ bývate v mestskej časti Ružinov, odporúčame navštíviť Finep – reality Bratislava Ružinov.

Odporúčame prečítať si: Ako správne postupovať pri výbere nehnuteľností.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: