23. decembra 2020
Kategorie: Bývanie

Bývajte na úrovni – Premiére byty vám to ponúknu

Mladé rodiny dnes riešia mnoho vážnych otázok. Jednou z nich je, kde sa im podarí nájsť vhodné bývanie? Poznáme odpoveď. Nové byty pre mladých perspektívnych ľudí máme k dispozícii v bratislavskom Starom Meste. Poskytneme vám bližšie informácie.

Stavebný projekt, ktorý sa podarilo dokončiť s ohľadom na bežné a viac komfortné požiadavky mladých ľudí. Je postavený na Šancovej ulici v Starom Meste. Poďme sa povenovať otázke, kde nájdete byt na predaj v Bratislave?

Premiére a jeho riešenie

K dispozícii máte jedno až štvorizbové byty s rozlohou od 32 m2 až po 120 m2 s lodžiou, zelenou terasou alebo s vlastným balkónom. Pre náročnejších ponúkame aj možnosť zvoliť si apartmán. Každé podlažie podzemnej garáže  je vybavené desiatkami parkovacích miest, krásnou zelenou terasou na 6. podlaží alebo kancelárskymi priestormi na prízemí.

Byty Bratislava v Premiére ponúkajú viac ako len rozlohu obytnej plochy. Ako sme spomínali vyššie zelená terasa ako oddychová zóna, či 3-podlažná garáž s množstvom parkovacích miest, poteší nejedného obyvateľa domu. Prízemie sa pýši kancelárskymi priestormi pre rozvoj podnikateľských zručností. Takto stručne o Premiére. Veríme, že vás tieto informácie zaujali. Ešte pár detailov spomenieme nižšie.

Premiére lokalita a občianska vybavenosť

Mnohí obyvatelia Bratislavy považujú pravé Staré Mesto za najlepšiu lokalitu pre bývanie v rámci Bratislavy. Na vlastné oči sa musíte presvedčiť o pravde týchto slov. Keď uvidíte Staré Mesto, nebudete chcieť opustiť toto nádherné miesto. Premiére ponúka obhliadku svojich priestorov, avšak, musíte sa dopredu objednať. Všetky dôležité informácie nájdete na webe projektu Premiére. K benefitom obytného komplexu Premiére pridáme skvelú občiansku vybavenosť, dostupnosť služieb a dopravných spojov.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: