3. januára 2015
Kategorie: Lifestyle

Dávate si predsavzatia?

Je tu nový rok a spolu sním prichádza aj nových 365 dní, 365 skúseností, či 365 okamihov. Tento článok by som chcel venovať môjmu názoru na novoročné predsavzatia. Let´s start!

Každý rok  stále to isté dookola. Väčšina ľudí si dáva rôzne novoročné predsavzatia, ktoré by ich mali udržiavať na loďke plávajúcej po agresívnej rieke-rieke života. Keď sa nad tým trošku pozastavím, napadajú má zvláštne myšlienky, s ktorými sa chcem s vami podeliť.

Povedzte predsavzatiam NIE

Aj ja som v roku 2014 rozmýšľal nad tým, či si stanovím nejaké predsavzatia do nového, snáď lepšieho roka. Napadlo ma napríklad to, že by som mohol každý deň cvičiť a zarobiť viac „papierov“. Premýšľal som nad tým fakt často, až kým mi doplo, že väčšia hovadina ako novoročné predsavzatia snáď ani nie je. Na čo by ste si dávali nejaké predsavzatia, keď sa ich aj tak po prvom týždni vzdáte? Skúste sa teraz nad tým toršku zamyslieť. Nebolo by lepšie si stanoviť radšej pevne ciele, respektíve držať sa vašich snov a vykročiť do roku 2015 oboma nohami? Pokiaľ nechápete, prečo oboma nohami, hneď vám to vysvetlím: V roku 2014 som bol na super konferencií a kamarát zrovna prednášal. Povedal nám naozaj takú múdru vec, že rozveselila no zároveň zalepila hubu všetkým v miestnosti.

“Pokiaľ stojíte jednou nohou v budúcnosti a tou druhou v minulosti vzniká pomyselný trojuholník. Jeho stred prestavuje prítomnosť, tým pádom si močíte na prítomnosť.“

Vykročte do správneho rokmi správne oboma nohami. Držte sa vašich snov, či cieľov(pokiaľ nemáte žiadne, stanovte si), cvičte, zmente svoje stravovacie návyky a verte mi , že sa vám zmení celý svet.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: