17. mája 2014
Kategorie: Lifestyle

Posilňovanie – doplnky (2. časť)

Nakoľko je táto téma veľmi obsiahla a zároveň som vám sľúbil aj ďalšie pokračovanie minulého článku, prinášam vám článok, ktorý venujem ďalším veľmi populárnym doplnkom výživy. Pozrite sa, o aké doplnky ide:

Kreatíny

Kreatín je jeden z najefektívnejších a zároveň aj najpopulárnejších doplnkoch výživy pri kulturistike.  Existuje niekoľko typov creatinu avšak najzákaladnejšou formou je „keratín monohydrát“  a ďalšou veľmi obľúbenou je „Kre-Alkalyn“.  Kreatín môžete zakúpiť vo dvoch formách, a to v práškovej (monohydrát)a kapsulovej.

Uživatelia tohto doplnku dosahujú za pomerne krátke obdobie naozaj viditeľné zmeny. Napomáha k rastu sily a svalovej hmoty. Ako to celé funguje? Laicky povedané, jednoducho vás to nafúkne vodou. Neodporúča sa pre ľudí, ktorí majú problémy s pečeňou.  Tento doplnok nájdete či v kamennom obchode s fitness potrebami, tak aj v eshope.

Mega Mass

Vynikajúca chuť, kvalitné zloženie proteínového mixu, zvýšený obsah vetvených aminokyselín/BCAA/, obrovský obsah vitamínov- to je Mega Mass. Tento prípravok je vhodný na budovanie svalovej hmoty a taktiež aj vhodný do objemovky- zvýšenie telesnej hmotnosti. Ide o vylepšenú verziu sacharidovo-proteínoveho prípravku, ktorý obsahuje množstvo zložiek dôležitých pre rast svalov.

Odporúčame zakúpiť Mega Mass 4000 7000g značky Weider, ktorý vyniká najmä svojou kvalitou( značka Weider je špičková), ale taktiež má aj kvalitné zloženie.

Keď by som mal porovnať hore uvedené doplnky, v prvom rade musím upozorniť na to, že sú vhodné pre tých ľudí, ktorí majú problémy s nabratím telesnej hmotnosti a taktiež by to mali užívať len ľudia, ktorí sa kulturistike a celkovo aj cvičeniu venujú aktívne a nie pasívne.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: