22. júla 2014
Kategorie: Lifestyle, Tipy a rady

Chcete schudnúť? Tu máte recept!

Nádherné slnečné počasie, dovolenka, oddych, voda, pohoda a pokoj- povedzte, že čo viac si človek môže priať cez leto? Asi len peknú vyšportovanú postavu. Mať pekne vyrysované svaly je sen snáď každého muža. Naopak u žien je to skôr štíhla línia, pevný zadok  a prsia. Pokiaľ sa trápite s vašou hmotnosťou, tento článok je určený presne pre vás.

Čo budem potrebovať?

  • Kvalitnú váhu
  • Jedálniček
  • Motiváciu

Ako začať?

Pokiaľ čítate tento online magazín, určite už máte naštudované, ako začať cvičiť. Ako však začať CHUDNÚŤ sa dozviete už čoskoro.

Základom chudnutia je odhodlanie vydať sa na cestu zdravého života. Musíte sa vzdať svojich doterajších stravovacích návykoch a zamerať sa na zdravšie jedlá. Strava tvorí až 70% úspechu, preto je nesmierne dôležitá. Nejdem vám rozpisovať presné recepty čo a kedy máte zjesť. Hlavným účelom tohto článku je namotivovať vás, aby ste začali na sebe makať!

Pokiaľ sa pýtate, že prečo budete potrebovať kvalitnú váhu, tak ja vám pomôžem nájsť odpoveď. Váha je nesmierne dôležitá, pretože pomocou nej sa dozviete, či ste nasadili tú správnu diétu. Budete môcť sledovať, koľko sa vám podarilo schudnúť a vďaka zistenej váhe si budete môcť aj vypočítať index telesnej hmotnosti (BMI).

Ďalším dôležitým bodom ku úspešnej ceste za vyšportovanou FIT postavou je motivácia. O motivácií som už taktiež napísal jeden článok, ale myslím si, že ju aj tak treba pripomenúť, nakoľko tvrdá drina tvorí zvyšných 30% z úspechu.

Motivujte sa hudbou, filmami či obrázkami, ale hlavne NIKDY neprestávajte na sebe makať!

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: