24. septembra 2015
Kategorie: Cestovanie

Hľadáte príjemné ubytovanie?

Chceli by ste si konečne oddýchnuť a zrelaxovať s priateľkou, rodinou či kamarátmi niekde vo vašej blízkosti, avšak neviete o žiadnom objekte, ktorý by sa dal prenajať? V tomto článku sa dočítate o zaujímavej webstránke, ktorá sa vám posnaží vyhovieť.

KiskaTravel

Je pomerne nový slovenský webový projekt, ktorý vznikol za účelom poskytovania nocľahov-ubytovania nielen na Slovensku. Na webe nájdete ponuky na ubytovanie v rôznych kútoch cena za rozumné ceny. Môžete si napríklad „zabookovať“ hotel, chatu, penzión či privát.

Ako to celé funguje?

Je to naozaj jednoduché a zvládne to snáď každý.  Stačí zadať lokalitu, následne si zvolíte termín pobytu a taktiež aj typ ubytovania( chata, privát, penzión, kúpele) a ako posledné „povinné“ políčko je počet osôb(dospelí,deti). Samozrejme si môžete navoliť ďalšie rôzne kritéria ako napríklad výbava zariadenia, avšak to závisí len na vás, akí ste nároční.

Ako som už spomínal, nejde čisto len o slovenské ubytovanie. Prostredníctvom tejto webovej stránky môžete nájsť ubytovanie napríklad v Chorvátsku, Talinsku, Bulharsku, Rakúsku, Maďarsku a samozrejme aj u našich bratov- Čechov.

Obľúbené chaty na prenájom nájdete taktiež na tejto webstránke. Mňa osobne tento projekt veľmi zaujal, pretože nájsť kvalitné ubytovanie za rozumnú cenu nie je vôbec hračka a verte či neverte, pekne vám to dokáže zožrať všetky vaše nervy.

Mimochodom, keď už som spomenul chaty, určite by bolo fajn zájsť na ryby. Rybačka je možno pre niekoho nudná, avšak pokiaľ sa ponoríte hlbšie do tohto „hobby“ zistíte, že práve ryby, voda, čerstvý vzduch a v neposlednom rade príroda je najlepším liekom na odbúranie stresov.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: