1. novembra 2021
Kategorie: Bývanie

Kuchyne na mieru spájajú rodiny

Sadnúť si spoločne k raňajkám, k obedu, potom sa pohromade navečerať – to všetko dokážete len s premyslenou kuchyňou. Jej mozog nájdete na kuchynskej linke a srdce na jedálenskom stole. Sadnúť si k spoločnému stolu a posedieť si nad dobrým jedlom, znamená udržovať rodinu. Kuchyňu by sme si mali nechať navrhnúť vždy tak, aby vyhovovala potrebám našej rodiny, teda na mieru.

Kuchyňa, kam sa všetci vojdete

Kuchyne na mieru vám pomôžu využiť priestor tým najefektívnejším spôsobom. Do kuchyne by ste sa mali pohodlne vojsť, keď spoločne pripravujeme jedlo. Tiež musí byť navrhnutá tak, aby v nej mali každý kúsok vybavenia či potraviny svoje miesto a nestala sa predmetom sporu, v štýle: „zas to nikto neupratal“. Keď je veci kam upratať, tak ich tam uložíme. Kuchyňa je dnes štandardne otvorená do obytného priestoru, aby sme boli vždy vzájomne prepojení. To však môže viesť k rušivým efektom. Trebárs bežiaci mixér si príliš nerozumie so zapnutým televízorom a rodinu ruší. Dobré dizajnérske štúdio dokáže hľadať riešenie aj pre tieto prípady.

Dizajn presne podľa vášho gusta

Ako súčasť obytného priestoru musí dnes kuchyňa ladiť svojim štýlom, farbou aj materiálom s celým otvoreným priestorom. Biela nám pomáha priestor opticky zväčšiť, kombinácia bielej so svetlým dreveným dekórom je modernou verziou rustikálnosti odkazujúcej na obľúbený provence štýl. Dekor tvrdých drevín sa hodí do hypermoderných interiérov. Minimalizmus pracuje s bielou či s čiernou bez viditeľného kovania dvierok kuchynskej linky.

Výrobca kuchýň nám dnes často vyrába aj ďalšie kúsky nábytku do otvoreného obytného prostor. Vytvorí sa tak základná a perfektne zladená nábytková kostra priestoru, ktorú je potom možné príjemne osviežiť rôznymi wow kúskami nábytku.

Nechajte si vyrobiť kuchyňu na mieru

Kvalitné kuchyne na mieru vyrába WSD – interiérové štúdio Košice. Cieľom firmy je ponúknuť v jednom balíčku návrh kvalitného dizajnu nábytku a súčasne jeho výrobu. Firma ponúka komplexný balíček služieb, od poradenstva, cez návrh, výrobu až po montáž. A to vrátane kovania či spotrebičov.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: