24. júna 2022
Kategorie: Lifestyle

Nožnicové stany sa hodia na záhradu aj na rôzne akcie

Robte v živote to, čo vás baví. Odpočívajte, cvičte, podnikajte. To všetko sa dá robiť pod stanom. Nie pod tým do kempu, ale pod nožnicovým. Nožnicové stany sú praktickí pomocníci pre relaxáciu, rôzne záujmové aktivity aj podnikanie. Využiť sa dajú na mnoho spôsobov. O aké stany sa vlastne jedná?

Nožnicový stan je jednoduchý prístrešok s nepremokavou strechou, s bočnými textilnými panelmi či bez nich a s prepracovanou konštrukciu, ktorá zaisťuje jednoduchú montáž a demontáž stanu. Vďaka týmto vlastnostiam ide o univerzálny prístrešok hodiaci sa na rôzne akcie, ale aj doma na záhradu ako záhradný altánok, kde nahradí drahé a nemobilné stavby. Výhodou stanu je jeho mobilnosť. Rozložíte si ho kdekoľvek na záhrade a jednoducho ho prenesiete aj kedykoľvek behom dňa.

Stany s nožnicovou konštrukciou sú praktické aj z dôvodu manipulácie

Dokáže ich rozložiť a zložiť jediná soba. Vmestia sa do malého balíčku, ktorý sa jednoducho prenáša a vojde sa aj do osobného automobilu. To z nich robí perfektného partnera na rôzne dovolenky, športové aj kreatívne akcie. Kamkoľvek sa vydáte a chcete mať zaručenú nepremokavú strechu nad hlavou, či príjemné tienenie, vezmite si so sebou ako partnera záhradný stan.

Podnikáte alebo predávate svoje hand made výrobky?

Nožnicové stany sa hodia aj ako promo stánky a predajné stánky. Môžete si ich potlačiť vlastnou reklamou na značku či produkty. Stánok si viete aj požičať, ale mať po ruke svoj vlastný je vždy praktickejšie. Úspech často závisí na maličkostiach. A takou môže byť práve vodný predajný stánok.

Ako nožnicové stany vypadajú?

Tie kvalitné ponúka firma MUTTON. Majú veľmi odolnú konštrukciu. Sú s nepremokavou strechou a používať sa dajú s bočnými panelmi z textilu, ale aj bez nich. V ponuke sú vo veľkostiach od 4 m2 až po 16 m2. Neznamená to však, že nezastrešíte väčšiu plochu. Jednoducho spojíte dohromady viac stanov. Takže na záhrade vám môže vyrásť kľudne obrovský altán pre dlhokánsky stôl so svadobnou tabuľou. Veď ak sa plánujete vydávať, nie je krajšie miesto pre hostinu ako na záhrade.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: