25. septembra 2016
Kategorie: Bývanie

Obrazy pre váš domov

Život je príliš krátky na to, aby bol čiernobiely, avšak  čiernobiela farba je v súčasnosti opäť IN. Ak chcete byť aj vy IN a hľadáte inšpiráciu, alebo neviete kde možno zakúpiť rôzne obrazy pre váš domov, tento článok je určený špeciálne pre vás.

Predtým než sa začneme rozprávať o obrazoch, chcel by som sa vás opýtať , ako by vyzeral nejaký priestor bez obrazu/okien? Asi veľmi smutno však? Máte pravdu! Obrazy sú v súčasnosti všade a tvoria neodmysliteľnú súčasť domovu, trendu i doplnku zároveň. Keby mám obrazy opisovať podľa funkcie, snáď každému je jasné, že práve obrazy majú estetickú funkciu – spríjemňuje/skrášľuje/ zdomácňuje rôzne priestory( od domov až po školy a rôzne veľké inštitúcie).

Pokiaľ ste si v minulosti chceli zakúpiť obraz, moc veľký výber ste nemali. V súčasnosti je populárnou metódou online predaj obrazov – čiže priamo z pohodlia vášho domova si môžete objednať obraz. Aké praktické, však?

Určite vám niečo hovoria mená: Van Gogh, Da Vinci či Gustav Klimt. Obrazy týchto umelcov nájdete na rôznych stránkach, avšak pokiaľ si chcete obraz prispôsobiť rozmerovo podľa Vašich prestáv, odporučujem navštíviť web umeniesveta.sk.

Zaujíma vás umenie? Máte vlastný obraz, ktorý je pre vás niečim jedinečným avšak zdá sa vám nekompletný? Možno práve rámik na mieru môže zdokonaliť vaše umelecké dielo. Rámy nájdete vo všeliakých-možných prevedeniach, avšak odporúčam vám si vybrať niečo veľmi decentné, pretože aj v tomto prípade platí zlaté príslovie: „V jednoduchosti je krása“.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: