28. apríla 2021
Kategorie: Zdravie

Dokonale vytvarované brucho už za 5 hodín – ako je to možné?

Cvičíte každý deň, zdravo sa stravujete alebo držíte rôzne diéty a vytúžený výsledok je stále v nedohľadne ? Problémom môže byť nadmerný tuk alebo prevísajúca koža na bruchu, ktorej sa nie je možné zbaviť len tak jednoducho. Riešením pre vás môže byť abdominoplastika.

V dnešnej dobe sa mnoho žien snaží dosiahnuť dokonalú postavu, chcú sa páčiť iným a mali by sa páčiť hlavne sebe. Pomocou pre nich nemusia byť len prísne diéty, ktoré majú väčšinou nesprávny efekt pre chudnutie. Cvičenie a zdravý životný štýl sú vhodným a prospešným prostriedkom pre vytúženú postavu každej ženy. Čo ale robiť v prípade, že tuk v spodnej alebo strednej časti bruška ostáva aj po veľkej námahe? Prevísajúca koža na bruchu môže byť aj dôsledkom prudkého schudnutia, napríklad zo stresu alebo držaním prísnej diéty.

Plastika brucha

Vďaka technologickým výdobytkom dnešnej doby môže byť váš tuk odstránení chirurgicky už za pár hodín. Vo FRAIS pre vás ponúkajú práve tento chirurgický zákrok, ktorý vám uľahčí cestu ku vysnívanej postave. Skúsení plastickí chirurgovia s vami skonzultujú váš zdravotný stav a vyhodnotia pre vás vhodný spôsob operácie a možné riziká. Po operácii vás môžu nechať na jednodňovej hospitalizácii alebo vám odporučia domácu liečbu. Operácia je vykonávaná v anestézii, takže je to pre vás bezbolestné.

Operácia nie je pre každého

Pokiaľ máte akútne ochorenie alebo aktívny zápal, plastike by ste sa mali radšej vyhnúť. Rovnako aj, ak máte problémy so zrážanlivosťou krvi alebo s nevyrovnaným diabetom. Neodporúča sa ani tehotným a dojčiacim ženám. Hojenie po operácii potrvá niekoľko týždňov, preto je dobré si to vopred naplánovať a určite sa potom vyhnúť namáhavejším činnostiam.

Dlhodobé a rýchle riešenie

Ak ste pripravení pre zmenu a ochotní dosiahnuť vytúžený vzhľad brucha, vo FRAIS majú pre vás dlhodobé riešenie. Nečakajte teda mesiace, či roky kým dosiahnete výsledok, ktorý je možné vidieť už za pár hodín. Ak ste pripravení pôsobiť trochu drsne, nakoľko po zákroku ostáva na bruchu jazva, neváhajte a odhodlajte sa pre krok vpred. Schopnosti hojenia po operácii sú individuálne, rovnako ako aj prístup ku pacientom, starostlivosť o ich pohodlie pred aj počas zákroku.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: