29. júla 2022
Kategorie: Lifestyle

Každodenné topánky, ktoré sa hodia ku všetkému!

Univerzálne modely obuvi sú ideálne na skladanie rôznych štylizácií. Stojí za to zoznámiť sa s módnymi variantmi topánok na rôzne príležitosti.

Univerzálne baleríny

Medzi obľúbené modely obuvi možno označiť predovšetkým baleríny, ktoré sú mimoriadne univerzálne. Dámske baleríny sú ako stvorené na skladanie štylizácií rôznych štýlov, športových aj elegantnejších. Hodia sa ku všetkému, preto sa dajú nosiť k rôznym častiam oblečenia, ako sú nohavice alebo šaty. Baleríny sú dostupné na predaj v celkom odlišných variantoch. Môžu byť hladké alebo mať atraktívne dekorácie. Na webových stránkach s obuvou je k dispozícii široký výber topánok v rôznych variantoch. 

Pohodlné mokasíny

Ďalším typom obuvi, ktorý sa perfektne hodí k rôznym štýlom, sú mokasíny. Mokasíny sú elegantným a pohodlným modelom obuvi na každý deň. Skvele sa hodia ako prvok štylizácií k šatám alebo sukni a dajú sa s úspechom nosiť aj do práce. Mokasíny však budú vyzerať skvele aj v športových štylizáciách a dajú sa nosiť k nohaviciam. Modely topánok, ktoré sú k dispozícii na predaj, sú pomerne rozmanité, takže ich výber možno prispôsobiť každodenným kompozíciám.

Atraktívne sneakersy

Dámske sneakersy sú ďalším modelom obuvi, ktorý veľmi dobre poslúži pri vytváraní rôznych kompozícií. Sneakersy sú na predaj v športovej aj elegantnejšej verzii. Sú ideálne na vytváranie voľných štylizácií, napríklad s šortkami a tričkom. Dajú sa však s úspechom nosiť aj k elegantnejším súpravám, ako sú šaty či ľanové kostýmy. Tento model obuvi je mimoriadne všestranný a vysoko odporúčaný na každodenné nosenie.

Štýlové sandále

V šatníku každej ženy by nemali chýbať ani štýlové sandále alebo šľapky, ktoré sú na leto ako stvorené. Tieto modely obuvi sú veľmi všestranné, ale aj mimoriadne vzdušné. Vďaka tomu zabraňujú prehrievaniu nôh. Sandále a šľapky sú ako stvorené na skladanie ľahkých štylizácií na leto. Dokonale zapadnú do športového štýlu mesta, ale budú vhodné aj na rodinné oslavy a stretnutia s priateľmi.

Ľahké espadrilky

Medzi módne topánky na každý deň možno zaradiť aj espadrilky. Espadrilky s plochou podrážkou dokonale ladia so šatami a sukňami v rôznych variantoch. Preto sa dajú úspešne nosiť aj pri slávnostných príležitostiach. Tento typ obuvi je však perfektný aj na každodenné nosenie, pretože veľmi dobre vyzerajú aj športové štylizácie s espadrilkami.

Módne lordsy

Ďalším modelom univerzálnej obuvi, ktorý sa hodí k mnohým štýlom, sú lordsy. Módnu obuv v koženom prevedení využijete ako do práce, tak aj na špeciálne príležitosti. Topánky s ozdobami budú skvelou voľbou pre ľahké, letné štylizácie. Oplatí sa mať vo svojom šatníku aspoň jeden pár tejto módnej obuvi.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: