30. apríla 2014
Kategorie: Technológie

Moderný ťahák

Časy, keď sme si museli písať ťaháky na malé ústrižky papiera, alebo na lavice či ruky sú už dávno preč. Časy sa menia a technológie nie sú výnimkou. Chcete vedieť, ako držať krok s módou a byť in v triede pomocou „moderného ťaháku“?

Hodinky s ťahákom sa v súčasnosti pomaly, ale isto stávajú fenoménom. Totiž, koho by napadlo, že je možné skryť ťahák do úplne nenápadných a bežných hodiniek?

Ako to funguje?

Je to úplne jednoduché. Stačí si pripojiť hodinky pomocou USB kábla do vášho počítača, skopírovať textový dokument (.txt) do pamäti hodiniek. USB kábel slúži zároveň aj ako nabíjačka.

Ak máte strach, že vám učiteľ zbadá ťahák, naozaj sa nemusíte ničoho obávať. Na boku hodiniek je zabudované tlačítko „M“, ktoré slúži na skrytie ťaháku (Emergency button).

Samozrejme, že existujú viaceré verzie. Najčastejšie vyskytované farby sú biela a čierna a čo sa týka veľkosti pamäte- 2-4 GB.

Ďalšie funkcie moderného ťaháku

Okrem hlavnej funkcie týchto hodiniek- ťahák, môžete hodinky používať taktiež aj ako MP4 prehrávač. Na hodinkách si teda môžete prezerať obrázky, videá, počúvať FM rádio, hrať hru a samozrejme vám poslúžia aj ako bežné hodinky na každodenné nosenie. Nudíte sa na hodine? Pustite si pesníčku (MP3) J

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: