25. novembra 2014
Kategorie: Lifestyle

Momo prichádza s Rivalom

Všetci verný fanúšici slovenského hip-hopu, ale hlavne fanúšici rapera Moma sa konečne dočkali! Roman G. A.K.A. Momo Sám vydal ďalší očakávaný sólo album, ktorý vraj má byť na úplne inej úrovni ako doterajšie jeho albumy. Poďme si ho spolu rozobrať.

Je to tu! Momo Sám konečne vydal nový album. Musím uznať, že sa naozaj naň veľmi teším, pretože sám som jeho verným fanúšikom.

Zatiaľ Momo vypustil von z albumu 4 pesníčky a to konkrétne: Atak, Zodpovednosť chlapa, Raj a najnovšie uploadol na youtube channel song s názvom Mám plnú hlavu. Tracky zatiaľ splnili moje očakávania a som zvedavý na ďalšie.

Čo sa týka hosťovačiek(feauturingov), album určite nezaujme počtom hosťov. Na album si Momo pozval z raperov iba Ektora a Separa. Čo sa týka vokálu- Tinu a Igora Kmeťa ml. Možno si v duchu poviete, že to bude odpad, nakoľko tam nie je Rytmus, Ego a podobne, ale keď sa zamyslíte len nad samostatným názvom Rival, určite vám dopne, že Momo chce ukázať CZ/SK hip-hopovej scéne, že práve on je novým Rivalom a patrí na vrchol scény a jediná možnosť, ako to môže dosiahnuť, je napísať vlastné tracky, ktoré okúzlia všetkých rapových fanatikov.

Pokiaľ ste ešte nepočuli ani jednu skladbu z nového albumu, odporúčam vám si pustiť snippet, ktorý najdete na youtube.

Zopár faktov o Momovi

Roman Grigely, taktiež známy ako Momo alebo Momo sám je raper z Petržalky, ktorý pochádza z rapovej formácie Štrnásť. Počas svojej kariéry vydal už 4 sólove albumy: Nepatrím medzi..,Stratená rovnováha, Za očami a najnovšie Rival. Preslávil sa najmä vďaka spoluprácam s top rapermi- predpokladáme, že najväčší úspech a rozmach dosiahol vďaka účasti na skladbe Škola rapu. V jeho tvorbe prevládajú vážnejšie témy o živote a smrti, ale taktiež je známy aj vďaka rôznym dissom(najmä na H16károv,Rakbyho..) Podľa nás sa už čoskoro dostane na strop scény.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: