19. mája 2014
Kategorie: Lifestyle

Sú hodinky ešte in?

Mobilné telefóny(v súčasnosti už smartfóny) nám plnohodnotne nahrádzajú niektoré technologické vecičky. Jednými z nich sú aj hodinky. Povedzme si na rovinu, koľko z nás sa pozrie do mobilu a koľko z nás do hodiniek, keď potrebujeme rýchlo zistiť, koľko je hodín?

Hodinky kedy plnili úžitkovú a zároveň aj estetickú funkciu. Mnoho ľudí si kupovalo hodinky kvôli imidžu. Tento módny doplnok už nie je takým hitom, akým býval, no napriek tomu mnoho ľudí, najmä tých, ktorí sa pohybujú v oblastiach s financiami nosia stále náramkové hodinky. Niektorí drahšie, iní lacnejšie, no každopádne sa nejedná o malé percento populácie. Podľa nás sú hodinky stále hitom, jedná sa o nadčasovú technológiu, no myslíme si, že raz sa už úplne vytratia z trhu.

Plánujete si zakúpiť tento „časostroj“, no neviete si vybrať z takého neskutočného množstva značiek, ktoré sa pohybujú na trhu? Pripravili sme si pre vás dve značky, ktoré nám prirástli k srdcu. Ide o spojenie kvality, elegancie a pomerne dobrej ceny.

1.Hodinky Fossil

Americká značka, ktorá vyrába hodinky, ktoré ľudia milujú už od roku 1984. Vďaka krásnemu designu sa tieto hodinky stali celosvetovo obľúbenou značkou.  Hodinky môžete nájsť v luxusnej, ale i v športovej edícií.

2. Hodinky Citizen

Hodinky Citizen Eco-Drive od Japonskej spoločnosti sú unikátne najmä vďaka tomu, že ide o prvo triednu kvalitu, nádherný a kvalitný design . Firma Citizen vyrobila dokonca slnkom poháňané či  rádiom riadené hodinky. Citizen je budúcnosť.

Pokiaľ sa neviete stále rozhodnúť, odporúčame vám investovať do hodiniek Fossil. Ide o kvalitu, precíznosť a štýlovosť v jednom krásnom prevedení. Navyše ich zoženiete za slušný peniaz.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: