23. novembra 2014
Kategorie: Technológie

Nebuď labuď

V tomto článku by som rád zdieľal môj názor na „ľahkomyselných ľudí“. Zároveň sa pokúsim porovnať dvoch najväčších rivalov , ktorí ponúkajú predaj vašich nie len webových projektoch- Webtrh vs Webdeal. Tak poďme na to!

Snáď každý jeden programátor, dizajnér či jednoducho obchodník, ktorý sa pohybuje v oblasti internetu pozná stránky Webtrh a Webdeal. Ide o stránky spravené na spôsob Warezu, avšak to čo ponúkajú, mnohým ľuďom uľahčuje život a práve vďaka týmto stránkam, sa tvorba webových stránok tak rozšírila. Jednoducho ide čisto o biznis! Najviac ma udivujú ľudia, ktorí sú s prepáčením idioti, pretože stačí, ak niekde v inzeráte webového projektu nájdu napísané, že projekt má obrovský potenciál a dokážete bez nejakej väčšej ba dokonca úplne bez námahy generovať zaujímavé zisky,hneď sa nechajú nachytať.

Prečo si teda majitelia nenechajú tieto projekty? Myslíte si, že sú naozaj zaneprázdnení? Že naozaj nemajú čas sa tomu venovať? Ak si to myslíte a nechali by ste sa nachytať, ste aj vy idiotom! Tí, ktorí sú všímaví a nenechajú sa len tak oblafnúť, pokračujte v čítaní 🙂 Práve na takýchto ľuďoch môžte aj VY zarobiť! Možno vám to príde trošku nehumánne, ale v dnešnej dobe vyhráva len ten, kto má poriadne „gule“  a dokáže v sebe prebudiť diabla za cenu úspechu.

Webtrh 

Webtrh- Múj byznys roste! -Práve táto záložka mi kedysi žiarila v prehliadačoch každý boží deň. Nakoľko nie som v tomto smere úplný nováčik a musím sa trošku pochváliť, že mám zopár predajov na tejto platforme za sebou, dovolím si napísať môj kratší názor ohľadom celej tejto vecičky.

Webtrh som mal naozaj veľmi rád. Inšpirovali ma webtržníci- mladí úspešní ľudia, ktorí sa nebránili pomoci! V súčasnosti som naozaj veľmi sklamaný, pretože je naozaj vidieť, že peniaze menia ľudí! Práve ľudia, ktorí kedysi dennodenne ponúkali kamarátske porady ohľadom rôznych vecí sa zmenili na nenažrancov! Skúšal som pred nedávnom napísať na „fórum“- požiadal som o radu pri programovaní… Reakcia? Prvý deň nič a na druhý deň sa ozval jeden nemenovaný uživateľ s odpoveďou: vygoogli si to a neotravuj!

Webdeal

Platforma, ktorá ponúka BEZPLATNE inzerovanie vašich projektov. Obrovský paradox, že na bezplatnú platformu chodí snáď o polovicu ľudí menej, než na Webtrh, ktorý je platený!  Musím uznať, že na Webdeale je málo aktívnych ľudí, no napriek tomu sú to zväčša dobráci, ktorí vám radi pomôžu. Rád sa tam občas zastavím, pozrieť čo je nové, pokecať s ľuďmi a hlavne zabrániť úplnému zániku tohto skvelého portálu 🙂

Záver

Zámerom tohto článku nebolo robenie reklamy Webdealu, chcel som len poukázať na pár veci, ktoré mi občas nedajú spávať a rozhodol som sa podeliť s vami s mojim názorom…

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: