8. júla 2021
Kategorie: Zdravie

Doplnky stravy na leto nielen pre ženy

Leto je v plnom prúde a určite si ho každá z nás užíva. Aj keď pravdou je, že sa nám do cesty vedia stavať prekážky, s ktorými sme nepočítali, či sme ich akokoľvek opomenuli. Poďte ich prekonať s vhodnými doplnkami stravy.

Zápal močových ciest si v lete uženieme jednoduchšie než v zime

Máloktorú z nás by asi napadlo sadať si v zime na studený betón, či akokoľvek inak pokúšať osud a riskovať u nás žien tak častý zápal močových ciest. Leto je však problematické rovnako, ak nie ešte viac. Stačí sa zdržať dlhšie v bazéne, či si promptne nevyzliecť plavky. Problematický môže byť aj len obyčajný výlet po hradoch a zámkoch, kedy sa z vonkajšej horúčavy dostaneme do podchladených priestorov hradu. Problém nám dokáže spôsobiť aj klimatizácia. Nič nie je účinnejšie, než prevencia, a tou je predovšetkým naša pozornosť, nedostávať sa do podobných rizikových situácií. Ale pre svoje močové cesty môžeme urobiť ešte niečo naviac.

Tradičným pomocníkom v ľudovej medicíne sú brusnice. Poďte ich pravidelne užívať. K čerstvým sa dostanete ťažko, určite nie dlhodobo. Lepšie je užívať ich ako vhodný doplnok stravy. Ten k nám vo veľmi kvalitnom prevedení za rozumnú cenu, ako doplnok stravy Brusinky, dováža Happy Trade. Výrobcom je česká spoločnosť Naturvita, známa kvalitnými doplnkami stravy za ľudové ceny. Doplnky stravy firmy predáva online lekáreň Greenlike.sk.

Využite leto pre zlepšenie postavy

Leto je ideálne na zvýšenie telesnej aktivity a zlepšenie postavy. Lepšie sa nám držia diéty, pretože čerstvá zelenina aj ovocie sú lákavé pre každú z nás a jednoduchšie si tak odpustíme iné kalorické bomby. Aj viac sa hýbať baví i najväčších odporcov z nás. Plávanie, jazda na bicykli, loptové hry – to všetko sa počíta, ak chceme schudnúť.

S tým všetkým už ste dávno začali, ale kilá stále neklesajú? Skúste tradičných pomocníkov: Karnitin + Chrom. Karnitin je považovaný za najúčinnejší spaľovač tukov. Pomáha vytvárať svaly, vďaka ktorým potom spaľujeme tuky, vrátane problematického podkožného tuku. Funguje však len pri fyzickej aktivite. Preto je pre tie z nás, ktoré sme ochotné sa hýbať iba prirodzene v lete, ideálnym spoločníkom práve teraz. Chróm má zas schopnosť znižovať našu chuť na sladké, pretože udržuje normálnu hladinu glukózy v krvi a podporuje zachovanie normálneho metabolizmu makroživín. Aj tento produkt predáva Greenlike.sk.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: