26. apríla 2021
Kategorie: Zdravie

Mana recenzia predstavuje jedlo pre 21. storočie – v prášku

Predstavte si vyváženú stravu so všetkým, čo k svojmu zdraviu a životu obecne potrebujeme. Nie je to žiadna výzva pre vedcov a potravinársky priemysel. Také jedlo už existuje. A dokonca sa veľmi príhodne aj volá – Mana. Čo si o ňom myslieť? K čomu nám je? A akú to má chuť? Pozrite sa na recenziu Ecoblog.

Heaven Labs je český star-up, ktorý prišiel na trh so špeciálnou potravinárskou technológiou. Tá dostala už v roku 2014 podobu produktu pre zákazníkov. Pod značkou Mana si tak môžeme kúpiť plnohodnotnú stravu v prášku. Mana je teda hotové jedlo v podobe drinku. Žiadna náročná príprava pokrmu. Proste prášok zmiešate s vodou a pijete. Podľa výrobcu ide o plnohodnotnú náhradu klasického jedla. K čomu je Mana dobrá? Určite by nakŕmila kozmonautov vo vesmíre. Pozrieť sa ale na ňu môžeme aj viac pozemšťansky a prízemne. Nemáte čas sa najesť? Než niečo narýchlo zjesť vo fastfoode, radšej si vypite svoju Manu. Obsahuje desiatky ingrediencií, vrátane kvalitných proteínov, rastlinných tukov i rôzne druhy vlákniny.

Ako Manu pripraviť?

Príprava jedla či nápoja, záleží na vás, ako Manu nazvete, je naozaj jednoduchá. V odmerke si odmeriate správne množstvo prášku, pridáte vodu a to všetko dáte do shakera. Premiešate a pijete. V práškovej podobe sa Mana predáva pod názvom Origin. Cena porcie vás vyjde na o niečo málo viac než 1 €. Čokoládová verzia je mierne drahšia.

Ale Mana sa dá kúpiť aj ako hotový drink. Predáva sa v príchutiach Origin, Sunlight a čokoláda. Cenovo vyjde porcia na o niečo viac ako 2 €.

Mana recenzia

Pár maličkostí z recenzie, ktorá vyšla na Ecoblog.sk, sme vám síce prezradili, ale určite sa ešte o mnoho viac zaujímavostí dozviete priamo v nej. Za blogom aj jednotlivými recenziami stojí bloger Radek. Manu sám testoval, dozviete sa jeho názor na tento produkt i rady, ako ho zaradiť vhodne do svojho životného štýlu, aj keď sa trebárs nechystáte prejsť na tekutú stravu úplne.

TIP: Dokonca sa v Mana recenzii Radek venuje aj novinke Heaven Labs, ManaBurgeru. Ide o prvý nutrične komplexný burger, ktorý je naviac 100% rastlinný.

Radek nás tiež odkazuje na recepty s Manou, pretože jej originálnu verziu si je možné samozrejme vylepšovať pridávaním čerstvých ingrediencií, predovšetkým ovocia, ale aj kávy, kakaa a iných. Z Many tiež upečiete, alebo ešte lepšie, pripravíte zdravé nepečené zákusky. Čo tak vyskúšať kokosové guľky?

O Ecoblog.sk

Ecoblog.sk nie je žiadny nováčik na trhu. Na stránkach sa Radek venuje otázkam ekológie, ale hlavne testuje a publikuje recenzie. Vyberá si predovšetkým všetko, čo sa prezentuje ako eko, bio, či zero waste. Tieto témy sú atraktívnejšie pre ženy, a tak sú čitateľkami predovšetkým ženy. Vďaka Radkovi sa máme možnosť zoznámiť s veľmi zaujímavými produktami, vďaka ktorým začne byť naša spotreba viac trvale udržateľnou.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: