15. mája 2021
Kategorie: Zdravie

Radíme vám, doprajte si detox

Kto by netúžil po dokonalom imunitnom systéme, keď si to môže dovoliť? Mladistvý vzhľad, viac energie, krásna a zdravá pleť či celkové zlepšenie zdravotného stavu? Všetci si želáme to jediné, byť fit. Čo môžete vyskúšať, aby sa tak stalo, vám priblížime v nasledujúcich odsekoch.

Detoxikácia organizmu

Deň čo deň je náš krehký organizmus vystavený vplyvu jedovatých a iných škodlivých látok. Vírusy, baktérie, plesne, elektromagnetické žiarenie, smog, pesticídy a iné, naše telo oslabujú a zhoršujú celkový zdravotný stav. Škodliviny sa najčastejšie usadzujú na sliznici čriev, práve tam, kde je sústredená naša imunita. Vhodným výberom detoxikačného programu môžeme našu imunitu zas posilniť.

Doplnky stravy

Ideálnym riešením, ktoré vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov, chorôb a straty energie, sú prírodné doplnky a zdravší životný štýl. Reguláciu hladiny cukru v krvi vám pomôžu 100%tné prírodné preparáty – výťažky z červených a zelených morských rias alebo výťažky z brezy trpasličej, ginka dvojlistého či zo žihľavy dvojdomej. Netreba opomenúť doplnky stravy vo forme minerálov (horčík, draslík) a pravidelný pitný režim doplnený o zelené, bylinné čaje a zeleninové šťavy.

Čo svet detoxu ponúka?

Existuje veľa možností, ktoré si môžete vybrať. Na súčasnom trhu je uvedené nespočetné množstvo publikácií venovaných práve detoxu. Webové stránky vám ponúkajú množstvo receptov zo surovín vhodných na detox. V lekárňach sú dostupné dokonca detoxikačné náplaste (aplikovateľné na chodidlá, bolestivé miesta) vyrábané podľa tradičných čínskych receptov. Fyzioterapeuti vám dokážu podať akupunktúru na konkrétne body na tele, ktoré spustia detox. Klasická detoxikácia je zameraná na prírodné prostriedky. Využíva tie najmodernejšie preparáty a metódy vhodné na detoxikáciu konkrétnej vekovej kategórie. Či ste muž alebo žena, vnútorné prečistenie je vhodné v každej dobe.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho priateľom: